Dla Was i o Was, Kochani Nauczyciele!!!

,,Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!”

Conklin

5 października br. w naszym gimnazjum odbyła się wspaniała impreza z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie przedstawili bardzo piękny występ dla naszych wspaniałych Nauczycieli. W koncercie wzięły udział wszystkie klasy naszego gimnazjum, nawet uczniowie klasy 0 zlożyli bardzo miłe i ciepłe życzenia skierowane do nauczycieli. Nie zabrakło także piosenek i tańców. Na twarzy nauczycieli nie znikał uśmiech, a oczy świeciły się z radości. Kochani nasi Nauczyciele, chcemy Wam podziękować za serce, uśmiech, dobre słowo, za zachęcenie do pracy, gdy nic się nie udawało i pochwałę, gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego, w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to, że w tak wielu sytuacjach zawsze mogliśmy na Was liczyć. Więc jeszcze raz chcemy Wam powiedzieć: ,,DZIĘKUJEMY!!!”.
Po występie artystycznym Dyrektor gimnazjum wręczyła podziękowania nauczycielom naszego gimnazjum za wieloletnią pracę pedagogiczną oraz słodkie podziękowanie dla uczniów za piękny występ.
Organizatorami imprezy byli uczniowie klasy IVG.

Aurelija Šimanelytė, Ewelina Jasiukiewicz, Krzysztof Wołodko – członkowie kółka ,,Klub dziennikarzy”