Intelektualinis žaidimas „Protų mūšis“

Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga kovo 12 dieną kultūros centre Buivydžiuose gimnazijos 7 – IVG klasių mokiniai kartu su mokytojais dalyvavo intelektualiniame žaidime „Protų mūšis“. Šio žaidimo organizatorė buvo Krystyna Klimaszewska – Daugiafunkcio kultūros centro Buivydžių filialo administratorė. Klausimai buvo apie mūsų šalies istoriją, žinomus ir tėvynei nusipelniusius žmones, apie Lietuvą nepriklausomybės laikotarpiu.
Mokiniai, pasiskirstę į grupes, entuziastingai diskutavo ir atsakinėjo į mokytojo klausimus. Tai buvo gera proga pademonstruoti savo žinias apie Lietuvos istoriją, išmokti daug naujų dalykų ir tuo pačiu suvokti, kiek darbo ir pastangų reikia, kad galėtum „sužibėti“ savo intelektu. Pasibaigus žaidimui visi dalyviai apdovanoti saldžiais prizais.