Gra intelektualna „Bitwa mózgów”

Z okazji Dnia Odrodzenia Niepodległości Państwa Litewskiego uczniowie klas 7 – IVG wraz z nauczycielkami wzięli udział w grze intelektualnej „Bitwa mózgów”. Organizatorem tej gry była Krystyna Klimaszewska – administrator bujwidzkiego oddziału Wielofunkcyjnego Ośrodka Kultury. Pytania dotyczyły historii naszego państwa, znanych i zasłużonych dla kraju osób oraz okresu, kiedy Litwa odzyskała niepodległość.
Uczniowie, podzieleni na grupy, z zapałem dyskutowali zastanawiając się nad odpowiedziami na pytania prowadzącej. Była to dobra okazja, aby wykazać się swoją wiedzą z historii Litwy, dowiedzieć się wiele nowego i jednocześnie uświadomić sobie, jak wiele trzeba włożyć pracy i wysiłku, by móc ,,błysnąć’’intelektem. Po zakończeniu gry i podsumowaniu wyników wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie nagrody.