Kariera i studia 2022

,,Jeżeli nie wiesz, do jakiego portu zmierzasz, żaden wiatr nie jest pomyślny”
Seneka

30 marca uczniowie klas IIIG i IVG zwiedzili wystawę ,,Kariera i studia 2022” w centrum wystawienniczym Litexpo w Wilnie.
Wybór zawodu – to poważna decyzja, której skutki rzutują na całe życie. Uczniowie, kończący szkołę powinni odpowiednio przygotować się do tej decyzji. Przede wszystkim powinni odpowiedzieć sobie na pytania: Jaki zawód wybrać dla siebie? W której szkole zrealizować swoje plany zawodowe?
Na tej wystawie uczniowie mieli okazję zapoznać się z aktualną informacją o studiach na uniwersytetach – uczelniach litewskich i zagranicznych. Mieli możliwość komunikowania się z przedstawicielami różnych uniwersytetów, szkół wyższych i zawodowych, więc większość uczniów znalazła odpowiedzi na swoje pytania.