Vaikų diena

„Kai juokiasi vaikas, juokiasi visas pasaulis”

Janušas Korčakas

Tarptautinė vaikų gynimo diena pirmą kartą paminėta 1950 metais ir švenčiama kalendorinės vasaros pradžioje, birželio 1-ąją. Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Koks tuščias ir niūrus būtų mūsų gyvenimas, jei šviesus vaiko juokas nepaglostytų mūsų širdies, nepažadintų jos meilei, nepaskatintų globai, gerumui, kūrybai, jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys.
Kasmet šios gražios šventės proga mūsų gimnazijoje vyksta ekskursijos, sporto varžybos, išvykos prie ežero ir daugybė kitų įdomių užsiėmimų. Dėl karantino negalint susitikti gyvai, Mokinių Taryba surengė nuotolinį piešinių konkursą „Laiminga vaikystė“. Kiekvienos klasės mokiniai noriai dalyvavo ir siuntė savo kūriniuose sukurtą spalvingą pasaulį.
Kviečiame pamatyti įdomiausius darbus!