Studniówka

Wieczór 3 lutego 2017r. na długo zostanie w pamięci maturzystów Gimnazjum w Bujwidzach, był to bowiem nasz wieczór studniówkowy.

W holu gimnazjum zabrali się wszyscy zaproszeni przez nas goście: Nauczyciele, Rodzice, Dziadkowie, Rodzeństwo i nasi młodsi koledzy.

Wystąpienie maturzystów składało się z dwóch części. W I cz. – poważnej – podziękowaliśmy naszym Nauczycielom, Wychowawcom i Rodzicom, przypomnieliśmy swoje dzieciństwo i szkolne życie, w tańcu i śpiewie wyraziliśmy swoje uczucia. W II cz. – żartobliwej – szukaliśmy „winowajców” swoich sukcesów i niepowodzeń. Okazały się nimi „Diabełek” i „Aniołek”, które obiecały nadal czuwać nad nami i „pomóc” w złożeniu matury i podpisali nawet „umowy” z dykrekcją gimnazjum. W końcu, pozdrowienia złożyli nam nasi młodsi przyjaciele – klasa IIIG.

A gdy wieczorne niebo nad Bujwidzami rozjaśniły kolorowe fejerwerki, uświadomiliśmy sobie kolejny raz – do matury już tylko 100 dni i niejednemu z nas zalśniła w oku łezka. Szkoda, że czas leci tak szybko.