Nie ma lepiej, jak u Babci i Dziadka!

Tymi słowami uczniowie klas najmłodszych rozpoczęli swój występ w dniu Święta Babci i Dziadka. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie.
Następnie dzieci zaprezentowały się na scenie w części artystycznej. Mogliśmy zobaczyć wnuków w rolach babci i dziadka, posłuchać piosenek, podziwiać występy taneczne. Do kochanych Dziadków także skierowano dużo pięknych słów. Uwieńczeniem tego poranka był pięknie wykonany polonez przez uczniów klas 1-4.
Część artystyczna zakończyła się wspólnym odśpiewaniem 100 lat oraz wręczeniem drobnych upominków dla kochanych babć i dziadków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Babcie i dziadkowie opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.