Projektas ,,Po lietuvių kalbos skėčiu“

Vasario 16 – kovo 11 dienomis Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs projektas ,,Po lietuvių kalbos skėčiu“, skirtas lietuvių kalbos dienoms paminėti. Projekte dalyvavo 1 – IIIG klasių mokiniai, kurie išbandė savo jėgas įvairiuose konkursuose, užsiėmimuose. Dalyvaudami kūrybinėse veiklose, integruotose lietuvių kalbos ir dailės pamokose mokiniai ugdė švarios, taisyklingos kalbos įgūdžius, lavino kūrybiškumą, turtino žodyną bei plėtė žinias. Smagu, kad prie projekto aktyviai prisijungė ir patys mažiausieji – priešmokyklinukai.
Projekto pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir dovanėlėmis. Veiklas vainikavo mokinių kūrybinių darbų paroda, kurią galima apžiūrėti gimnazijos fojė.

Lietuvių kalbos mokytojos Beata Martinkevič ir Janina Litvin