Mes kartu – aš ir mano šeima

Šeimos šventė – gražiausia pavasario diena. Šeima svarbiausia kiekvieno žmogaus gyvenime. Šeimose mes esame tokie, kokie esame – linksmi, pikti, nuoširdūs, išsiblaškę, laimingi…Svarbiausia, kad čia jaustumėmės saugūs, reikalingi ir mylimi. Kad čia tave išklausytų, paguostų, padėtų, patartų, palaikytų.
Glaudūs, nuoširdūs santykiai su šeima ir kitais artimaisiais yra be galo svarbūs.
Mūsų gimnazijoje Šeimos dienos proga vyko projektas: „KARTU – AŠ IR MANO ŠEIMA“.
Projekto tikslas buvo stiprinti emocinį ryšį su šeima, integraciją žaidžiant kartu, taip pat propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir skatinti aktyviai leisti laisvalaikį.
Vykdydami projektą vaikai galėjo linksmintis ir pramogauti su tėvais ir kitais šeimos nariais. Šeimos šventės paskleista šiluma priminė mums, kad ir mūsų mokykla – tai didelė Šeima, kurioje svarbus kiekvienas jos narys.
Visiems brangiems tėveliams linkime visada būti sveikiems ir džiugiems!