Lietuvoje minimos 23-iosios 1991 metų sausio 13 dienos įvykių metinės

SAM_1208   „Sausio 13-osios rytą visoje Lietuvoje uždegamų žvakių šviesa pažadina atmintį ir sutelkia mus. Kol atmintis bus gyva, mes būsime nepriklausomi ir turėsime savo valstybę. Tegul Laisvės gynėjų drąsa suteikia mums kuo daugiau stiprybės ir tikėjimo. Mylėkime Lietuvą ir patys kurkime jos ateitį. Tai – įpareigojimas kiekvienai kartai“, – šie D. Grybauskaitės žodžiai Sausio 13 d. pasakyti Vilniaus „Ryto“ progimnazijos mokiniams pasiekė ir Buivydžių mokyklos mokinių širdis.

Pirmadienį lygiai 8 val. ryto dešimčiai minučių mūsų mokyklos languose sužibo atminimo žvakučių liepsnelės. Taip prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ prisijungėme ir mes. Sausio 13 – oji visiems laikams įrašyta į mūsų tautos istoriją ir tūkstančiai plevenančių liepsnelių languose įrodė, kad Tėvynė laisvės gynėjų niekuomet nepamirš.

SAM_1199   SAM_1210SAM_1203