Zakończenie Tygodnia Języka Polskiego

20 listopada odbyło się zakończenie Tygodnia Języka Polskiego. Na uroczystym apelu podziękowania, nagrody i dyplomy otrzymali ci uczniowie, którzy brali aktywny udział w różnych imprezach Tygodnia.

Podziękowanie otrzymali uczniowie klasy 7, którzy wraz ze swą polonistką H. Rawdo przygotowali piękny montaż poetycki z okazji Dnia Niepodległości Polski.

Nagrody otrzymało też pięcioro uczniów klasy 9, którzy ze swą nauczycielką języka polskiego R. Stankiewicz przygotowali i przeprowadzili wspaniały poranek dla uczniów klas początkowych.

Długopisami zostali nagrodzeni ci, którzy najpiękniej popisali się w konkursie kaligraficznym. Niektórzy tak pięknie napisali, że później nie mogli poznać swojej pracy. Obyście wszyscy i zawsze tak kaligraficznie pisali!!!

Podziękowanie otrzymali też uczniowie klasy 6, którzy gościnnie przedstawiali inscenizację wierszy J. Tuwima w Szkole Podstawowej w Mościszkach.

Dyplomami i książkami nagrodziliśmy uczestników konkursu recytatorskiego.

IMG_1483IMG_1484IMG_1486 IMG_1487IMG_1489IMG_1491 IMG_1492