Klimato kaitos ekspozicija Trakuose

Birželio 3d. gimnazijos 6-8 ir II G klasių mokiniai po pamokų turėjo įspūdingą išvyką į mobilųjį Klimato muziejų Trakuose. Muziejus pristato 4 pagrindines temas: klimato kaitos priežastis bei padarinius, pagrindinius ES Žaliojo kurso punktus Baltijos šalyse, gamtos svarbą šiuolaikinio žmogaus gyvenime bei tvarius pokyčius, kuriuos lengvai galime atlikti kasdien. Mokiniai galėjo pamatyti, paliesti ir suprasti klimato kaitą, diskutuoti kaip ir kokiomis priemonėmis galima padėti klimatui. Gimnazistai gavo labai daug naudingos informacijos, to, ko prieš tai tikrai nežinojo. Geras žinių įtvirtinimas ir patvirtinimas, kad visgi turime saugoti mūsų aplinką, mūsų Žemę. Grupė savo nuotykius pratęsė, istorija ir praeitimi alsuojančiuose, Trakuose.
Edukacinės išvykos organizatorės: biologijos ir geografijos mokytoja Veslava Vežbovič ir lenkų kalbos mokytoja Irena Šulska.