Happy Mom‘s Day!!!

Pavasarį, kai atbundanti gamta džiugina visus savo grožiu, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame vieną svarbiausių metų švenčių – Motinos dieną. Mūsų gimnazijoje ši diena taip pat buvo minima. Per anglų kalbos pamokas 5 – IVG klasių mokiniai atliko įvairias užduotis, kurių raktinis žodis buvo „mama“. Penktokai kūrė atvirukus ir rašė sveikinimo žodžius. Septintokai paruošė pateiktis apie mamas ir pakvietė penktokus į savo darbų pristatymą. Aštuntokai ir IG klasės mokiniai sudarė teminius kryžiažodžius. IIG klasės mokiniai sukūrė asociogramas. IIIG ir IVG klasių mokiniai rašė laišką mamai arba rašinį „Apie mano mamą“. Su mokinių kūrybiniais darbais galima susipažinti stende prie anglų kalbos kabineto.

Anglų kalbos mokytoja Veronika Grakalskienė