Dyktando, które stało się najładniejszym listem do Mamy i Taty

W kwietniu – maju bieżącego roku uczniowie 1-4 klasy naszego gimnazjum wraz z nauczycielką języka litewskiego dołączyli sią do akcji poświęconej prewencji chorób nowotworowych „Dyktando, które stało się najładniejszym listem do Mamy i Taty”, zorganizowanego przez biuro zdrowia publicznego samorządu miasta Wilna.

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Ojca podczas lekcji języka litewskiego uczniowie klas początkowych pisali szczególne dyktanda i ładnie je upiększali. Swoje listy wręczą rodzicom podczas święta z okazji Dnia Mamy i Taty.

Nauczycielka języka litewskiego

Beata Martinkevič

Malgožata Mazurkevič Vilniaus r. Buivydžių gimnazija 4 klasė 001 009 012 013 086