Kwiecień – miesiącem czystości

Zapachniało wokół wiosną, świeżością, radością. Klasy początkowe wraz z zerówką miały możliwość w dniach 4-8 kwietnia poświęcić sporo czasu wręcz bardzo aktualnemu tematowi „Dbamy o czystość”. Na lekcjach były często poruszane tematy: „Porządek w pokoju”, „Moje podwórko”, „W jaki sposób dbam o czystość swego ciała?”. Wyświetlony był film: „Z higieną ciała za pan brat”, dzięki któremu uczniowie zapoznali się , w jaki sposób mają myć ręce, czyścić zęby. Na lekcjach plastyki uczniowie wykonali plakaty „Dbamy o czystość” oraz „W gościnie u krasnali”. Uwieńczeniem tego projektu było wręczenie prezentów, gdzie każde dziecko otrzymało zestaw mydeł, szamponów, past ze szczotkami do czyszczenia zębów.     Dziękujemy serdecznie sponsorom z Polski za tak miłą niespodziankę.

W imieniu uczniów i nauczycieli klas początkowych oraz zerówki starszy nauczyciel klas początkowych Teresa Wąsowicz.

20160408_11102620160408_110104