Anglų kalbos projektas „Meet The UK“

Jau tuoj mokslo metų pabaiga, taip ilgai laukta vasara ir atostogos… Kiekvienas norėtų aplankyti dar nematytas šalis, pamatyti kažką įdomaus ir įsimintino. Tačiau keliauti galima įvairiais būdais, todėl, tęsiant mūsų gimnazijos tradicijas, gegužės 24 dieną po pamokų aktų salėje susirinko gausus būrys gimnazistų dalyvauti projekto „Meet The UK“ („Susitik su Jungtine Karalyste“) pristatyme. Virtualioje erdvėje vyko pažintinė kelionė po Didžiąją Britaniją. Projekto dalyviai – 5-9, IG-IIIG klasių mokiniai. Tikslai ir uždaviniai – supažindinti mokinius su Didžiosios Britanijos gyvenimo įvairove, integruoti anglų kalbos ir kitų dalykų žinias, lavinti viešojo kalbėjimo bei pateikčių ruošimo įgūdžius, skatinti mokinių bendravimą ir bendradarbiavimą. Susirinkusieji susipažino su keturiomis Jungtinę Karalystę sudarančiomis šalimis, išgirdo kalbančius valų dialektu, pamatė karališkosios šeimos gyvenimo epizodus, pasiklausė karalienės Elžbietos II kalbos. IIIG klasės mokiniai pasakojo apie Jungtinės Karalystės vėliavą, transporto priemones, lankytinas vietas Londone ir apie žymesnius istorinius architektūros paminklus. Penktos klasės mokiniai atliko nuotaikingą airių liaudies šokį. Pabaigoje įvyko viktorina, kur renginio dalyviai galėjo pasitikrinti ką žino ir sužinojo naujo apie Jungtinę Karalystę.

Puiku, kad mokiniai, dalyvaudami šiame projekte, turi galimybę mokytis kitaip, neįprastoje aplinkoje. Manau, kad ši įdomi patirtis neišblės ir ilgam liks jų atmintyje.

Buivydžių gimnazijos anglų kalbos

vyresn. mokytoja Veronika Grakalskienė