Vilniaus pasienio rinktinėje apdovanota „Laiško pasieniečiui“ autorė

Vilniaus pasienio rinktinės ir Vilniaus rajono savivaldybės buvo organizuotas konkursas „Laiškas pasieniečiui“, gruodžio 29 d. buvo išrinkti gražiausių laiškų autoriai, o sausio 17 dieną įteikti apdovanojimai. Visi dalyviai ir jų mokytojai, gavo Vilniaus rajono savivaldybės padėkas, o įsimintiniausiems ir nuoširdžiausiems laiškų pasieniečiams 6 autoriams ir jų mokytojams įteiktos atminimo dovanėlės.
    Mūsų gimnazijos 5 klasės mokinė Evelina Jankauskaitė dalyvavo šiame konkurse ir užėmė garbingą 4 vietą.
     Konkurse dalyvavusieji mokiniai ir mokytojai buvo pakviesti į Vilniaus pasienio rinktinę pažintinei ekskursijai, kur galėjo susipažinti su VSAT ir Vilniaus pasienio rinktinės veikla, pamatyti pasieniečiu kinologų darbą su šunimis dresavimo salėje ir lauko aikštelėje.