Uždekim atminties žvakutę

Per Visų šventųjų šventes, Vėlines pagarbiai dėkojame Dievui už gyvenimo dovaną ir pagerbiame tuos, kurie prieš mus gyveno. Aplankome ne tik savo artimuosius žmones, bet ir tuos, kuriuos pažinojome ir gerbėme tik neakivaizdžiai, per jų kūrybą, gerus darbus, indėlį į mūsų tautos istoriją, jų pasiaukojimą, dėl ko didžiuojamės savo tauta.

Spalio 28 dieną Buivydžių gimnazijos kraštotyrininkų būrelio (vadovė V. Vežbovič) mokiniai sutvarkė prie Buivydžių Šv. Jurgio bažnyčios palaidotų kunigų kapus, uždegė žvakutes. Svarbiausia dovana mirusiesiems yra malda, o žvakė – vilties ženklas. Todėl uždegtos žvakelės, sutvarkyti kapai, sukalbėta malda privertė susimąstyti apie gyvenimo prasmę, prisiminti tuos, kurie ilsisi ramybėje.

Amžinąjį atilsį duok mirusiems, Viešpatie, ir amžinoji šviesa jiems tešviečia.

DSCF2434 [] DSCF2428 [] DSCF2432 [] DSCF2429 [] DSCF2433 []