Susitikimas su kultūra Europos parke

Mūsų gimnazijos pradinukai jau pradėjo naudotis Kultūros paso paslaugomis, kurio tikslas nuo mažų dienų ugdyti mokinių kultūros suvokimą, meninį skonį.

Spalio 24 dieną 3 ir 4 klasių mokiniai pabuvo edukacinėje – pažintinėje išvykoje Europos parke. Šis gamtos lopinėlis – nepakartojamo grožio vieta, kurioje puikiai dera gamta ir menas. Europos parkas, kuriame galima paliesti Europos žemyno centrą – vienas lankomiausių muziejų po atviru dangumi visoje Lietuvoje. Parkas visus pasitiko nuostabiomis rudens miško spalvomis ir drėgme kvepiančiomis pušimis. Ekskursija buvo praturtinta gidės pasakojimu apie parko skulptūras, muziejaus istoriją bei aktyvia edukacija. Kiekviena parke esanti skulptūra pasakoja savo istoriją, turi tam tikrą reikšmę, prasmę ar mintį. Mažieji mokinukai patyrė atradimo džiaugsmą susipažindami su šiuolaikiniu menu, mokydamiesi interpretuoti ir net kurti savo skulptūras.

Vieta, kurioje susitinka menas ir gamta, paliko neišdildomą įspūdį kiekvienam mažajam lankytojui. Namo visi grįžo truputį pavargę, bet gerai praleidę laiką gamtoje.