Niekas du kartus neįvyksta ir neįvyks…

2024 metų vasario 9 dieną Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijoje įvyko dvyliktokų Šimtadienio šventė. Visą mėnesį šventės organizatoriai gyveno pasiruošimo darbais: sugalvojo temą, parašė scenarijų, išmoko dainas bei šokius. Tad beveik dvi valandas trukusiame renginyje netrūko juoko, ašarų bei pačių gražiausių emocijų.
Skambant pirmosioms polonezo natoms, elegantiškus, pasipuošusius ir pasitempusius dvyliktokus bei jų klasės vadovę, susirinkusieji pasitiko plojimais. Po to oficialiąją dalį pradėjo gimnazijos direktorė Zenobija Mikelevič ir atvykę svečiai, kurie savo žodžius skyrė mokiniams, jų tėvams bei mokytojams. Vakarui didelę prasmę suteikė mokinių mintys apie gimnazijos vaidmenį jų gyvenime, o šilti ir nuoširdūs jų žodžiai dar labiau suartino visą gimnazijos bendruomenę bei paliko neišdildomą įspūdį.
Ši ypatinga šventė tapo dar viena nuostabia akimirka mūsų gimnazijos istorijoje, o dvyliktokams ji primins, kad artėja rimčiausias ir atsakingiausias gyvenimo momentas – brandos egzaminai. Tad linkime niekada nepritrūkti ryžto, išminties, veržlumo bei siekti užsibrėžtų tikslų!

IVG klasės vadovė Beata Martinkevič