Netradicinė lietuvių kalbos pamoka bibliotekoje

2015 metų rugsėjo 15 dieną Vilniaus r. Buivydžių gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič pakvietė pirmos klasės mokinius į netradicinę pamoką mokyklos bibliotekoje.

Kadangi šios klasės mokiniai bibliotekoje lankėsi pirmą kartą, bibliotekininkė J. Žonych supažindino juos su bibliotekos patalpomis, paaiškino, ką jose galima veikti, kokių knygų čia yra, kaip jos suskirstytos bei kaip jas surasti.

Netradicinės pamokos metu pirmokai aptarė taisykles, kurių reikia laikytis bibliotekoje, sužinojo ką veikia bibliotekininkas. Vartydami lietuviškas pasakas, išsiaiškino,  kad knyga turi autorių, dailininką,  o vėliau patys  kūrė savo pirmąsias knygeles.

Pamoka bibliotekoje neprailgo nei mokytojai, nei mokiniams. Padėkoję bibliotekininkei už įdomią ir naudingą pamoką bei pažadėję dažnai lankytis bibliotekoje, mylėti ir tausoti knygas, pirmokai išskubėjo į savo klasę.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Matinkevič

213 []205 []206 [] 215 [] 218 []