NACIONALINIO VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSO „Rašom! 2017“ I NUOTOLINIS ETAPAS

2017 m. sausio 21 – vasario 1 dienomis gimnazijoje jau antrą kartą vyko Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso ,,Rašom!” I nuotolinis etapas. Konkurso tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus bei estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus. Dailyraščio konkurse dalyvavo 3 – 6 klasių mokiniai, 7 – II G klasių mokiniai bei mokytojai.

Visi dalyviai turėjo dailiojo rašto darbus parašyti ranka, rašytinėmis raidėmis rašaliniu parkeriu mėlynu rašalu. Korektūros priemonėmis naudotis negalima. Pasirodo, tai nelengva užduotis, nes šiandieniniame technologijų bei inovacijų pasaulyje rašyti ranka nepopuliaru, o dailyraščio rašymas reikalauja susikaupimo, kruopštumo bei tvarkingumo.

Geriausi darbai buvo apdovanoti diplomais ir padėkos raštais. 3 – 6 klasių gupėje nugalėjo Kamilė Mincevič (5 kl.), Sandra Šimanelytė (5 kl.) bei Eva Poševecka (6 kl.), o 7 – II G klasių grupėje – Gabrielė Zurzaitė (9 kl.), Agata Lučinska (II G kl.) bei Sabina Volodko (I G kl.). Visi dalyvavusieji mokytojai apdovanoti padėkos raštais.

Džiugu, kad dailyraščio rašymas sulaukė didžiulio susidomėjimo!

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič

r6 r1 r2 r3 r5 r7