LAISVĖ RINKTIS

Šiandienos abiturientai tarsi XXI a. hamletai mėgina pasirinkti vieną iš dviejų: „Būti ar nebūti Lietuvoje“. Lietuvos jaunimas vis dažniau nori varstyti užsienio aukštųjų mokyklų duris. Abiturientų apsisprendimą nulemia nuolat kintanti Mokslo ir studijų įstatymo reforma.

Vasario 1d. mūsų gimnazijos abiturientai lankėsi Vilniaus lenkų kultūros namuose, kur Lenkijos aukštųjų mokymo įstaigų atstovai susirinkusius Vilniaus ir Šalčininkų rajonų lenkų tautinių mažumų mokyklų mokinius supažindino su studijų galimybėmis Lenkijos Respublikoje.. Varšuvos, Vroclavio, Bydgoščo ir kitų aukštųjų mokyklų atstovai vaizdžiai pasakojo apie studijų programas, studentų gyvenimą, mokamas stipendijas ir t.t.

Šiuo metu Vilniuje vyksta XV tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2017. Parodos moto – LAISVĖ RINKTIS. Tai galimybė savarankiškai ieškoti atsakymų, nebijoti iššūkių ir netradicinių sprendimų, drąsiai ieškoti savęs ir rinktis tai, ko nori!

20170201_154310-120170201_153916-1