Konstitucijos dienos minėjimas gegužės 3-ąją

Gegužės 3-iosios Konstitucijos priėmimo diena yra ypatinga diena kiekvienam lenkui. Tai puiki galimybė supažindinti visus mokinius su reikšmingo istorinio įvykio istorija. Mūsų gimnazijoje ši šventė yra švenčiama kiekvienais metais. Šiemet mokiniai turėjo kiek kitokią gegužės 3-iosios Konstitucijos minėjimo programą. Mažieji pradinukai žaidė lauke netoli Buivydžių. Žaisdami jie galėjo sužinoti apie Gegužės 3-iosios Konstitucijos istoriją ir išspręsti daug įdomių bei patrauklių užduočių. Juos prižiūrėjoIG klasės mokiniai, istorijos mokytoja ir klasių auklėtojai.
4-8 klasių mokiniai, IG-IVG turėjo pėsčiųjų žygį „Pažink savo šalį“. Už tai atsakingas buvo kūno kultūros mokytojas Tadeusz Mincewicz ir klasės auklėtojai.
Kai pavargę mokiniai grįžo į gimnaziją, jų laukė skanus valgis lauke. Visi praturtino savo žinias, įdomiai bei turiningai praleido laiką, buvo labai linksmi ir patenkinti.

Aurelija Šimanelytė
būrelio ,,Žurnalistų klubas“ narė