Kalėdų belaukiant

Gruodžio 15 – 16 dienomis, belaukiant gražiausių metų švenčių, pradinių klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič dirbo skleisdami gerą nuotaiką ir nuoširdumą.

1 klasės mokiniai klausėsi pasakos apie Kalėdų Senelį ir sužinojo daug įdomių dalykų: ką jis veikia visus metus, kas rašo jam laiškus prieš Kalėdas, kokius darbus dirba jo pagalbininkai elfai. Taip pat gamino kalėdines dekoracijas ir puošė klasę.

3 – 4 klasių mokiniai klausėsi pasakos, aptarė Kalėdų šventės reikšmę, tradicijas Lietuvoje, rašė kalėdinius sveikinimus ir linkėjimus bei papuošė klasių stendus.

Lietuvių kalbos mokytoja Beata Matinkevič

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????