Išvyka į Valstybinę aukštąją profesinę mokyklą Suvalkuose

Balandžio 19d. mūsų gimnazijos IVG klasės atstovai kartu su kitais Vilniaus rajono gimnazijų mokiniais svečiavosi Suvalkų valstybinėje aukštojoje profesinėje mokykloje Lenkijoje. Čia mokiniai susipažino su praktinėmis laboratorijomis, teikiamų studijų galimybėmis bei programomis, apžiūrėjo biblioteką, skaityklą, kabinetus, treniruoklių salę. Mokyklos šeimininkai pasakojo apie mokymosi šioje mokykloje galimybes, apie kelių pakopų dienines ir neakivaizdines studijų programas, pasidalijo savo studentiška patirtimi, atsakė į klausimus, kodėl rinkosi studijas šioje aukštojoje mokykloje, ką reiškia būti studentu, papasakojo apie studentų laisvalaikį ir aprodė bendrabučius.

Tikimės, kad ši išvyka ne tik suteikė žinių, bet ir labiau motyvavo mokinius mokytis, siekti aukštojo išsilavinimo. Jie plačiau susipažino su teikiamomis studijomis jų gimtąja lenkų kalba ir dabar tik nuo jų pačių priklausys norimų studijų pasirinkimas bei tolimesnis mokymasis Lietuvoje ar kitoje Europos šalyje.

Išvyką mokiniams organizavo Vilniaus rajono Švietimo skyrius. Dėkojame jiems.