Ir vėl tave, atėjusį į klasę, kas rytą sveikins tavo mokykla…

Šiemet, tokią gražią ir saulėtą pirmąją naujųjų mokslo metų dieną, mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai rinkosi gimnazijos sporto  salėje į nuotaikingą šventę rugsėjo 2 dieną.

Prasmingai mokslo metų pradžiai nuteikė direktorės Halinos Ravdo pristatyti pokyčiai gimnazijoje ir šventinis sveikinimas. Labiausiai šį rytą jaudinosi ikimokyklinės grupės vaikai ir, aišku, pirmokai. Visi buvo padrąsinti ir apdovanoti dovanėlėmis. Sėkmės mokiniams moksluose palinkėjo ir gimnazijos prezidentė Vanesa Šavlis

Gera grįžti į gimnaziją, kai tiek daug šviesos būna jau pirmąją mokslų dieną. Mokytojų rankose sužydėjo rudeninės gėlės, o mokinių veidus puošė plati šypsena.

Linkime savo mokiniams gerų įvertinimų, gerai praleisto laiko, drąsinančių mokytojų šypsenų, mokytojams įkvėpimo, žingeidžių vaikų ir puikios sveikatos. Su Rugsėjo 1-ąją!!!