Edukacinis užsiėmimas Tuskulėnų dvare

Vasario 14 dieną 7 klasės mokiniai vyko į Tuskulėnų rimties parko memorialinį kompleksą. Išvykos tikslas – dalyvauti edukaciniame užsiėmime – ,,Vėliava, himnas ir herbas Lietuvos valstybingumo istorijoje“.
     Išvykos metu jaunieji gimnazistai susipažino su tragiška XX a. vidurio Lietuvos istorija. Pasivaikščiojo po parką, apžiūrėjo dvaro muziejaus ekspoziciją, aplankė koplyčią- kolumbariumą, kurioje palaidoti NKGB vidaus kalėjime nužudyti žmonės ir Vilniaus apylinkėse žuvę kovotojai.
     Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai pagilino žinias apie Lietuvos valstybingumo istoriją. Aptarė Lietuvos istoriją atspindinčius simbolius, sužinojo, kodėl jie mums tokie svarbūs, kaip jie kito amžiams bėgant.
Smagu, kad mokiniai buvo skatinami nuolat mąstyti, reikšti savo mintis, buvo ugdomas kūrybiškumas, o siekiant lavinti edukacinio užsiėmimo dalyvių pastabumą, dėliojamos dėlionės, atliekamos įvairios praktinės užduotys.

7 klasės auklėtoja,
lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Beata Martinkevič