Dviračio pedalus mink saugiai!

Birželio 13 dieną gimnazijoje lankėsi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus rajono policijos komisariato I-ojo veiklos skyriaus pareigūnai Stanislav Voicechovskij ir Jolanta Lukaševič. Jie organizavo vaikams jaunųjų dviratininkų varžybas „Mink pedalus ir būk saugus“. Varžybų tikslas – skatinti jaunuosius dviratininkus nepažeidinėti kelių eismo taisyklių, ugdyti saugaus važiavimo dviračiu įgūdžius, gerinti vaikų ir policijos pareigūnų bendradarbiavimą. Pareigūnai priminė vaikams saugaus eismo taisykles, paaiškino kaip turi atrodyti tvarkingas dviratininkas ir paruoštas naudojimui dviratis, akcentavo, kad dviratininkams kaip ir visiems eismo dalyviams galioja pagrindinės eismo taisyklės.
     Visi varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti dovanelėmis iš Vilniaus r. savivaldybės skirtų lėšų prevenciniam projektui „Stop naujoms tragedijoms keliuose“. Mokiniams palinkėta būti saugiems ne tik varžybose, bet ir kiekvieną kartą važiuojant dviračiu.
     Buivydžių T. Konvickio gimnazijos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja pareigūnams Stanislavui Voicechovskij ir Jolantai Lukaševič už turiningai praleistą pusdienį su mokiniais ir saugaus dviračių eismo pamokas.