Dailės terapija lietuvių kalbos pamokoje

Gruodžio 14 dieną 5 ir 8 klasėse vyko integruota lietuvių ir dailės pamoka. Pamoką vedė lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Julija Bazevičienė ir vyresn. dailės mokytoja Luiza Volodko. Mokiniai iliustruodami pasirinktų eilėraščių posmelių apie žiemą atvirutes atskleidė lietuvių kalbos ir dailės integravimo galimybes, ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. Abu šiuos mokomuosius dalykus sieja bendras bruožas – kūrybiškumas. Buvo siekiama, kad pamoka būtų įdomi ir naudinga mokiniams. Savo kūrybą reikėjo pristatyti: išraiškingai perskaityti iliustruojamo eilėraščio ištrauką, papasakoti ką pavaizdavo savo darbelyje. Ant žaismingos eglutės pakabintos atvirutės papuošė gimnazijos fojė.