Atvira anglų kalbos pamoka „Žymūs žmonės ir jų darbai“

Ketvirtadienį, kovo 26 d., mūsų mokykloje vyko atvira anglų kalbos pamoka 6-oje klasėje tema „Žymūs žmonės ir jų darbai. Netaisyklingų veiksmažodžių „Past simple laikas“. Pamokoje dalyvavo Nemenčinės Gedimino, Paberžės „Verdenės“ gimnazijų, Egliškių Šv. Jono Bosko vidurinės, Eitmeniškių pagrindinės mokyklų anglų kalbos mokytojos, mūsų mokyklos direktorė Halina Ravdo, pavaduotoja ugdymui Zenobija Mikelevič, kalbų metodinės grupės mokytojos. Po pamokos įvyko Nemenčinės metodinio centro anglų kalbos mokytojų metodinis užsiėmimas, kur 9-os klasės mokiniai pristatė pateiktį „Sveiki atvykę į Buivydžius“, penktokai papasakojo apie Velykų simbolius, o aštuntos klasės mergaitės, linkėdamos gražių Velykų, padovanojo susirinkusiems originalius rankų darbo šventinius atvirukus, kuriuos joms padėjo padaryti technologijų mokytoja Teresa Janovič.

Su artėjančiomis Šv. Velykom!

Vokiečių ir anglų kalbų mokytoja Veronika Grakalskienė

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????