Atostogos Vroclave

Liepos 17-27 dienomis gimnazijos mokiniai buvo pakviesti į stovyklą Vroclave. Grupė aplankė „Pono Tado“ muziejų, kuriame pagilino žinias apie rašytojo biografiją ir kūrybą, pamatė Adomo Mickevičiaus rankraštį. Didelį įspūdį padarė seniausia Vroclavo dalis, Ostrovas Tumskis, datuojama 10 a. esanti Oderio upės apsuptyje. Mėgautasi zoologijos sode, kuris įsikūręs Didžiojoje Oderio saloje. Romantiškai nuteikė Bžego mieste pamatyta kunigaikščių pilis. Buvo ir dar daugiau įdomių ekskursijų ir susitikimų. 10 dienų prabėgo labai greitai ir liko gražūs prisiminimai bei nepamirštami įspūdžiai.
Dėkojame lydėjusiems mokytojams Julijai ir Tadeusz Mincewicz už rūpestį ir nuostabią atmosferą kelionės metu ir viešnagę stovykloje Vroclave.