Tarptautinė vaikų knygos diena

Balandžio 2 dieną tradiciškai paminėta Tarptautinė Vaikų knygos diena. Kadangi šiais metais tai buvo šeštadienis, šią dieną minėjome balandžio 4 – ąją, pirmadienį. Pradinių klasių mokiniams šią dieną literatūros pamokos vyko gimnazijos bibliotekoje, kur bibliotekininkė papasakojo pradinukams, kodėl būtent balandžio antroji yra Vaikų knygos diena.
Pamokos metu mokiniai aktyviai dalyvavo didaktiniame žaidime „Taip – Ne“, sprendė kryžiažodžius ir rebusus susijusius su populiariausiomis vaikų knygomis, dėliojo žinomų poetų eilėraščius.
Smagiausia pirmokams buvo sudėlioti improvizuotą pasaką, prasidedančią žodžiais „Vieną kartą…“
Mažieji suprato, kad skaitymas leidžia pamatyti pasaulį naujomis akimis ir kviečia į kitus pasaulius, kurių nesinorės palikti.