Tarptautinė Tolerancijos diena

Lapkričio 16-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė tolerancijos diena. Minint šią dieną gimnazijoje visą savaitę vyko daug įvairių užsiėmimų ir pamokų. 8 ir IIIG klasėse vyko integruotos rusų- dorinio ugdymo pamokos.
Mokiniai mąstė apie toleranciją, analizavo savo požiūrį, elgesį su kitokiais nei jie. Mokiniai sužinojo apie tolerantiško ir netolerantiško žmogaus savybes. Buvo aptartas tolerancijos terminas ir aiškintasi ar patys esame tolerantiški. Pagrindinis tikslas – atkreipti dėmesį į tokias vertybes kaip tarpusavio pagarba ir bendravimo kultūra. Tai metas visai mokyklos bendruomenei apmąstyti savo požiūrį į kitus.
Šią prasmingą savaitę mokiniai atliko įvairius kūrybinius darbus, dalyvavo įdomiose veiklose, kuriose didžiausią dėmesį kreipė į pakantumo būtinumą žmogaus gyvenime.

Socialinė pedagogė Olga Butkevič