Saulėta ir nuotaikinga Tarptautinė Vaikų Gynimo diena

Birželio Pirmoji ypatinga ne tik tuo, jog su ja prasideda vasara, bet ir dėl to, kad ši diena – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Jeigu vaikas laimingas – laimingas ir pasaulis.

Gimnazijoje vyko pirmosios intelektualinės – sportinės varžybos siekiant paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Renginį surengė gimnazijos mokinių taryba, kuri organizavo visiems mokiniams linksmą pramogą ir pakvietė prie jų prisijungti Vilniaus r. Paberžės šv. St. Kostkos gimnazijos IG klasės mokinius.

Renginio metu mūsų mokiniai ir svečiai turėjo atlikti įvairaus sunkumo geografines – istorines užduotis, rungtyniauti sportinėse varžybose „Geriausias gimnazijos šoklys“, šokti flešmobo šokį.

Rungtyje „Geriausias gimnazijos šoklys“ tapo: vyresniųjų grupėje – mokiniai M. Andrijevski, E. Mincevič, tarp mažųjų – V. Branicka, L. Mincevič. Mokiniai bendravo, linksminosi, grojo muzika. Mokiniai buvo apdovanoti diplomais bei padėkos raštais, bet smagiausia buvo skanauti ledų, kuriais vaišino rėmėjai broliai Albert ir Robert Klimaševskiai. Nuotaika buvo labai pakili ir džiaugsminga. Vakare vaikai linksminosi diskotekoje. Renginį organizuoti padėjo mokinių tarybos koordinatorė V. Vežbovič ir kūno kultūros mokytojas T. Mincevič.