PUP pažymėjimų įteikimo šventė

Liepos 7 dieną šventiškai pasipuošę mokiniai ir pakiliai nusiteikę jų tėveliai skubėjo į gimnaziją. Proga – nepaprasta, būnanti tik kartą gyvenime: IG klasės mokiniams įteikti pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai. Dešimtokus sveikino ir pažymėjimus įteikė l. e. direktorės pareigas Zenobija Mikelevič, kuri palinkėjo kurti gyvenimo laimę patiems, įgyti išsilavinimą, atkakliai siekti užsibrėžto tikslo. Linkėjo sėkmės tolimesniame moksle. Klasės auklėtoja įteikė padėkos raštus už gerus mokymosi rezultatus, svarius laimėjimus įvairiuose konkursuose, sportinėse varžybose, mokyklos vardo garsinimą, visuomeninę bei kultūrinę veiklas. Gimnazijos pedagogams dėkojo mokinių tėvai.

Sveikiname dešimtokus, linkime prasmingų darbų, šviesių jaunatviškų svajonių, gerų atostogų ir tariame iki pasimatymo Rugsėjo 1 -ąją!