Po lietuvių kalbos skėčiu

Spalvingas ir gausus renginių lietuvių kalbos mėnuo „Po lietuvių kalbos skėčiu“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos trisdešimtmečiui. Vyko pradinių klasių meninio skaitymo konkursas ir patys geriausi sudalyvavo Nemenčinės metodinio centro konkurse „Žiemos paukštužėlė“. Mažiausieji piešė aplikacijas Lietuvai, vyresni kūrė trispalvį papuošalą. Kovo 10 dieną įvyko skambus šventinis visos gimnazijos mokinių koncertas „Dainų ir šokių pynė Lietuvai“. Koncertą vedė IIG klasės gimnazistės. Skambėjo eilės, dainos, aidėjo plojimai.

Gimnazijos mokiniai gimė, gyvena jau Nepriklausomoje Lietuvoje ir vertina tai, ką jau turi, kuo gali didžiuotis, išnaudoja progą drauge švęsti ir kurti mūsų Valstybės ateitį.