Pasieniečių mokykla kviečia mokytis

Gegužės 3 dieną gimnazijos abiturientai dalyvavo atvirų durų dienos renginyje, kai Medininkuose mokiniams atsivėrė Pasieniečių mokyklos vartai ir pakilo užtvaras. Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras iškilmingai pasitiko visus, besidominančius šia profesija, mokinius. Amfiteatrinėje auditorijoje buvo pristatyta profesija, išdėstyti priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimai, būtini dokumentai, jų pateikimo bei atrankos etapų datos, bendraujama su pasienio apsaugos tarnybos pareigūnais. Mokiniai apžiūrėjo auditorijas, sporto sales, bendrabučius, lankėsi Pasieniečių muziejuje. Sporto salėje stebėjo parodomąsias savigynos imtynes, fizinių normatyvų pratimus. Dėmesį traukė kinologų su tarnybiniais šunimis pasirodymas, asmenų sulaikymo operacija. Aikštėje nusileidus sraigtasparniui renginio dalyviai galėjo susipažinti su pasieniečių naudojama technika, ginkluote ir amunicija. Pabaigoje Pasieniečių mokyklos svečiai buvo pavaišinti gardžia pasienietiška koše.
      Šis apsilankymas Medininkuose sukėlė daug teigiamų emocijų, naujų įspūdžių ir paskatino mokinius renkantis profesiją susidomėti ir pasieniečio bei kinologo profesijomis.

IVG klasės auklėtoja Julija Bazevičienė
Soc. pedagogė Olga Butkevič