Mažoji anglų kalbos olimpiada penktokams

Yra daug būdų mokytis užsienio kalbų, bet, jeigu tai darai būryje bendraamžių, tikrai pavyks. Gegužės 11 dieną Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijoje vyko Nemenčinės metodinio centro mokyklų mažoji anglų kalbos olimpiada penktų klasių mokiniams. Jos šūkis – „Anglų kalbos mokymasis yra nuolatinis darbas. Mėgaukitės tuo” (ang. “The English language is a work in progress. Have fun with it”). Susirinkusius pasveikino ir palinkėjo sėkmės l.. e. gimnazijos direktorės pareigas Zenobija Mikelevič ir Nemenčinės Gedimino gimnazijos anglų kalbos mokytoja metodininkė Rūta Malakauskienė. Mūsų gimnazijai atstovavo Justina Jankauskaitė ir Daniel Vobolevič. Renginys prasidėjo nuo namų darbų: trylika dalyvių labai originaliai prisistatė pasakodami apie save, apie mokyklą, draugus. Vėliau vyko akademinių žinių patikrinimas. Mokiniai atliko teksto suvokimo, kalbos vartojimo ir gramatikos užduotis. Po trumpos pertraukėlės dalyvių laukė kūrybinis darbas, kurį atliko grupėse. Po filmuko peržiūros apie Londono įžymybes, mokiniams reikėjo pasirinktas nupiešti ir pristatyti. Taigi tai buvo puiki galimybė susipažinti ir gražiai bendrauti, nes, kaip žinia, kūryba suartina žmones. Laikas prabėgo labai greitai ir prieš atsisveikinant, aktų salėje įvyko dalyvių apdovanojimai: visiems buvo įteikti šokoladiniai medaliai ir sertifikatai už namų darbų ir kūrybinės užduoties atlikimą, o penki mokiniai, geriausiai atlikę kalbos vartojimo darbus, buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų dovanėlėmis.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime toliau siekti aukštumų!
Dėkojame rėmėjams, užduočių rengėjams ir organizatoriams už galimybę susitikti gyvai ir įdomiai bei naudingai praleisti laiką drauge.

Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazijos
anglų kalbos vyresn. mokytoja Veronika Grakalskienė