Kalėdinė prakartėlė

Tikrosios Kalėdos – kai švenčiame dalindami savo meilės šviesą tiems, kuriems jos reikia labiausiai…

Kalėdų laikotarpis savo žavesiu užburia žmones visame pasaulyje. Giedamos kalėdinės giesmės laužomi kalėdaičiai, vaidinama ir ši tradicija daugelį metų yra puoselėjama mūsų gimnazijoje.
Šiemet mokiniai parodė spektaklį, kuriame, be tipiškų istorinių elementų, susijusių su Jėzaus gimimu, buvo apmąstyta šiandiena. Spektaklio pabaigoje, praturtinta Jėzaus gimimo scena, visi sugiedojome kalėdinę giesmę „Šiandien Betliejuje“.
Po vaidinimo direktorė Zenobija Mikelevič padėkojo mokiniams už pasirodymą ir palinkėjo visiems linksmų Kalėdų.
Visi susirinkusieji laužė paplotėlius ir skyrė vieni kitiems nuoširdžiausius ir geriausius linkėjimus.
Tikime, kad ši šventinė nuotaika lydės mus ištisus metus.