Edukacinė išvyka

Šių metų rugsėjo 23 d. gimnazijos IIIG klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja ir socialine pedagoge lankėsi Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus jaunimo Užimtumo skyriuje, įsikūrusiame Žirmūnuose. Šio apsilankymo metu mokiniai susipažino su centro teikiamomis paslaugomis, atliekamomis funkcijomis ir veiklomis. Aptarė jų karjerai būtinus planavimo žingsnius, padedančius spręsti klausimus, susijusius su planuojama karjera bei mokymusi, įsigilino į savęs pažinimo, profesijos ir mokymosi kelio pasirinkimo, įsidarbinimo procesus. Suprato, kaip svarbu tinkamai save pažinti, kad teisingai pasirinktų savo būsimą profesiją, kuri garantuotų ne tik pajamas, bet ir savirealizaciją.
Vėliau gimnazistų laukė kultūrinė edukacinė programa – ekskursija ,,Stebuklų ir simbolių pasaulyje“ – Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje. Mokiniai susipažino su barokine bažnyčios architektūra, istorija, legendomis, stiuko lipdiniais dekoruotu interjeru, praturtino ir pagilino savo dalykines bei bendrąsias kompetencijas, kultūrinį ir istorinį sąmoningumą.
Namo visi grįžo kupini gerų emocijų, neišdildomų įspūdžių ir pasisėmę žinių.

IIIG klasės vadovė Beata Martinkevič
Soc. pedagogė bei karjeros planavimo mokytoja Olga Butkevič