Diena skirta gimnazijos patronui Tadeušui Konvickiui

Gimnazijos patrono dieną švenčiame prasmingai ir kuriame naują gyvą mokinių patirtį. Birželio 12 dieną visos mokinių veiklos buvo skirtos Tadeušui Konvickiui, žymiam lenkų rašytojui, scenaristui ir režisieriui, kurio vardu pavadinta gimnazija.

Pamokos vyko trimis kryptimis: lietuvių, lenkų kalbomis ir dailės. Mokiniai susipažino su įžymiojo rašytojo biografija, klausėsi jo kūrybos, vertė fragmentus iš jo knygų lenkų kalba į lietuvių kalbą, iliustravo knygų viršelius, gamino plakatą „T. Konvickio gyvenimo ir kūrybos pėdomis“, piešė Buivydžių šv. Jurgio bažnyčią.

Diena prabėgo nepastebimai, visi mokiniai buvo kūrybiškai nusiteikę ir stengėsi kuo gražiau atlikti savo darbą. Tikimės, kad tai taps puikia tradicija minėti patrono diena gimnazijoje ir jo atminimas bus įamžintas visų mokinių širdyse.