Atvira anglų kalbos pamoka „Places to Visit in Lithuania“

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtųjų metinių išvakarėse aštuntos klasės mokiniai pakvietė savo jaunesnius draugus iš penktos ir šeštos klasių apsilankyti atviroje anglų kalbos pamokoje „Places to Visit in Lithuania“ („Lankytinos Lietuvos vietos“). Aštuntokai paruošė trumpus pranešimus ir pateiktis apie istorines ir įdomias Lietuvos vietas: Vilniaus Arkikatedrą, Kryžių kalną, Gedimino pilies bokštą, Rasų kapines, Molėtų etnokosmologijos muziejų, Anykščių lajų taką, Vilniaus televizijos bokštą ir Trakų pilį. Penktokai ir šeštokai per lietuvių kalbos pamokas jau lietuviškai papasakojo apie tai, ką sužinojo. Pamokoje taip pat dalyvavo lietuvių kalbos mokytojos Julija Bazevičienė ir Beata Martinkevič.

Sveikiname visus su kovo 11 – ąja!!!

Anglų kalbos vyresn. mokytoja Veronika Grakalskienė