Atrask ir pažink Lietuvos saugomas teritorijas

Gegužės 26 d. Buivydžių T. Konvickio gimnazijos II G klasės mokiniai ir Mostiškių mokyklos – daugiafunkcinio centro 10 klasės mokiniai turėjo bendrą pažintinę išvyką į Lietuvos saugomų teritorijų nacionalinį lankytojų centrą Vilniuje. Apžiūrėdami ekspoziciją mokiniai  atliko uždavinius, atsakinėjo į klausimus, žiūrėjo filmuką, klausėsi paslaptingų gamtos garsų. Visi pagilino žinias apie saugomas teritorijas, unikaliai natūralius ir kultūrinius kraštovaizdžius bei jų svarbą, taip pat sužinojo ekologinių idėjų ir pažintinio turizmo propagavimo svarbą. Organizatoriai biologijos ir geografijos mokytoja Veslava Vežbovič ir lietuvių kalbos mokytoja Beata Martinkevič. Apsilankę centre mokiniai suprasto ką ir kodėl reikia saugoti, kodėl gamtosauga civilizuotai žmonijai darosi vis svarbesnė.