Pirmokėlių krikštynos

Spalio 26 dieną mūsų gimnazijoje vyko tradicinė šventė „Pirmokėlių krikštynos“. Mažieji pirmaklasiai buvo nusiteikę parodyti ką jie sugeba susirinkusiems tėveliams, gimnazijos vadovams, mokytojams ir mokiniams. Šventę pradėjo penktosios klasės mokiniai. Gabriela Gailiun linkėjo sėkmės moksluose, žadėjo pagelbėti kai prireiks ir pasirūpinti mažaisiais per pertraukas. Šventė prasidėjo. Penktokas Jan Butkevič iš seno lagamino išėmė didelį voką su užduotimis, kurias pirmokams įveikti privalu.
      Pirmaklasiai buvo šaunūs – visi stengėsi atskleisti savo gebėjimus. Savo pirmajame koncerte parodytame svečiams dainavo, šoko nuotaikingą lenkų šokį krakoviaką, deklamavo eilėraščius. Praėję krikštą, įrodę, kad jie moka skaičiuoti, skaityti, dainuoti ir šokti, prisiekę gerai mokytis, sulaukė sveikinimų. Daug nuoširdžių žodžių mažiesiems tarė direktoriaus pavaduotoja Z. Mikelevič. Kiekvienas pirmokėlis iš jos rankų gavo po dovanėlę. Pasveikino ir vyresnių klasių draugai. Taigi mūsų pirmokai tapo „tikri“ mokiniai, o ši diena jiems buvo ir iškilminga, ir linksma, ir nepamirštama.

1 pradinės klasės vyresn. mokytoja,
Teresa Vansovič