Europos kalbų dienos minėjimas

Rugsėjo 26 dieną IIIG klasės mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose. Čia mus pasitiko Studentų paslaugų ir konsultavimo centro atstovė, kuri labai išsamiai papasakojo apie studijų galimybes Vilniaus universitete. Mokiniai susipažino su konkursinio balo skaičiuokle. Taip pat gavo patarimų apie brandos egzaminų pasirinkimą. Kadangi ekskursija vyko Europos kalbų dieną, darbuotoja akcentavo kalbų studijų galimybes universitete, jų mokėjimo reikšmę šiuolaikineje visuomenėje. Užsienio kalbų mokėjimas ypač svarbus ugdant karjerą. Dabartiniai studentai turi puikias galimybes įgyti kokybišką išsilavinimą Lietuvoje, tik reikia būti aktyviems, suinteresuotiems ir naudotis studijų mainų programomis. Mokiniai susipažino su galimybe spalio mėnesį lankytis paskaitose su tikrais studentais. Po paskaitos mūsų jau laikė gidė, kuri pratėsė pažintį su universitetu: biblioteka, puošniomis skaityklomis, jaukiais kiemeliais. Iki parvykstant į mokyklą turėjome laiko maloniam pabendravimui su draugais.

Klasės auklėtoja Veronika Grakalskienė,

Socialinė pedagogė Olga Butkevič