4 KLASĖS ATSISVEIKINIMAS

Gegužės 30 dieną jaunesnių klasių mokiniai atsisveikino su ketvirta klase. Po nuostabaus susirinkusių svečių ir mūsų gimnazijos bendruomenės pasveikinimo, ketvirtokai pristatė savo meninį pasirodymą. Tai buvo atsisveikinimo eilėraščiai, melodingos dainos, susijusios su paskutiniu skambučiu ir ateinančiomis atostogomis. Humoristinėje inscenizacijoje „Apie Jasią ir jo vieną nutikimą miške“ mažas herojus pradeda suprasti, kad mokslas mokykloje yra geras ir kilnus dalykas. Nuotaikingu šokiu 4 klasės mergaitės užbaigė savo pasirodymą, po kurio gerb. Direktorė geriausiems mokiniams įteikė pripažinimo diplomus bei palinkėjo malonaus poilsio, turiningų atostogų. Tuo tarpu jaunesnių klasių mokiniai ketvirtokams padovanojo nuotaikingus šokius bei atminimo ženkliukus.

Prad. ugdymo vyr. mokytoja Teresa Vansovič