Švenčių belaukiant – pažintinė karjeros planavimo išvyka

Savo gyvenimo kelio pasirinkimas – dažnam jaunuoliui iššūkius kelianti užduotis. Mūsų gimnazijos IIG klasės mokiniai jau galvoja apie ateitį, apie profesijos pasirinkimą, tad gruodžio 14 dieną dalyvavo karjeros planavimo ir profesijos pasirinkimo konsultacijoje Jaunimo darbo centre. Mokinių atlikto testo rezultatai nurodė galimą būsimos profesijos pasirinkimo kryptį. Centro darbuotoja patarė į ką reikėtų atsižvelgti renkantis profesiją. Kiekvienas pasidomėjo ir įsidarbinimo galimybėmis vasarą. Palinkėję jaukių ateinančių švenčių Centro darbuotojams, vaikai nuskubėjo į Vilniaus geležinkelio stotyje veikiantį Geležinkelių muziejų. Muziejuje apžiūrėjo autentiškas geležinkelio vertybes: įrangą, kelionių atributus, techniką, kurios buvo naudojamos prieš daug metų geležinkelyje. Didelo susidomėjimo sulaukė mašinisto kabina. Stabtelėjo prie įvairių laikotarpių geležinkeliečių uniformų stendo. Laukė ir siurprizas – susitikimas su klasės draugo Vladyslavo tėčiu, geležinkelio darbuotoju. Sužinojo koks nelengvas geležinkelininko darbas. Geležinkelio stoties salėje pasigėrėjo eglute jau skleidžiančia šventinę nuotaiką.

Tačiau kaip nepažiūrėti pagrindinės Vilniaus Katedros eglės, tad užkandę MacDonald‘e, ten ir nuvažiavo. Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų laukimas tikrai bus džiugus, nes vaizdas stulbinantis. Mūsų sostinės eglutė pripažinta viena iš įspūdingiausių Europoje. Visi žavėjosi prašmatnia gražuole, aplankė kalėdinę mugę. Plačios šypsenos, juokas skaidrino žvarbią dieną, o kupini patirtų įspūdžių skubėjo namo paskleisti artėjančių Šv. Kalėdų dvasią, kad ir jų namai prisipildytų šventinių stebuklų.

IIG klasės auklėtoja

Veronika Grakalskienė

img_0097_500x375

img_0057_500x375 img_0068_500x375 img_0071_500x375 img_0076_500x375 img_0083_500x375 img_0093_500x375 img_0095_500x375 img_0097_500x375