Drakoniuko teatras ,,Žvaigždės pelėdoms”

Lapkričio 21 dienos rytą pradinių klasių mokiniai ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai turėjo puikią galimybę susitikti su Drakoniuko teatro aktoriais. Mažiesiems smalsuoliams sugužėjus į salę, juos pasitiko Pelėdžiukas ir Varniukas. Spektaklis „Žvaigždės pelėdoms“ prasidėjo. Vaikai žiūrėjo puikią pasaką apie mažąjį Pelėdžiuką Žvaigždžiaakį, kuris paliko saugius namus ir leidosi į pasaulį, pilną ne tik įdomybių, bet ir pavojų. Sutikti žvėreliai Pelėdžiuką daug ko išmokė: Lapė Snapė – kad nereikia bijoti būti kitokiam ir nebūtina visiems įtikti, Pelytė – suprasti, ko iš tiesų trokšti. Varniukas mokė, kaip nugalėti vienatvės baimę, berniukas padėjo pajusti dosnumo ir dėkingumo galią, o mama Pelėda išaiškino, kad dažnai atsakymai slypi čia pat – tereikia tik įsiklausyti į save. Kiekvienas gali surasti savo žvaigždę – savo tikslą ir kelią. Vienas gali išmokti skristi, o kitas – įveikti vienatvės baimę, būti savarankiškas ir nepriklausomas. Aktorių įkūnyti spektaklio herojai šmaikščiai ir linksmai, vaikams suprantama kalba papasakojo kaip įveikti įvairias baimes ir dvasiškai ūgtelėti, nuotaikingai dainavo, šoko. Vaikai jiems atsilygino šypsenomis ir gausiais plojimas.

dsc_0070_500x333 dsc_0076_500x333 dsc_0085_500x333 dsc_0088_500x333