GIMNAZIJOS INAUGURACIJOS IR MOKYKLOS 110 METŲ JUBILIEJAUS IŠKILMĖS

dsc_0488_500x334 dsc_0523_500x334 dsc_0528_500x334 dsc_0654_500x334 dsc_0755_500x266

Sutema vis anksčiau paslepia takus, draikosi voratinkliai, miškais ir paupiais braido rūkas, lapai dabinasi auksu, o šaltas lietus vis dažniau prausia ir taip pažliugusius laukus. Ruduo…

Spalio 12-ąją atvertėme naują – gimnazijos istorijos puslapį. Ši proga subūrė mūsų gražią bendruomenę, svečius į gimnazijos inauguracijos ir mokyklos 110 metų jubiliejaus iškilmes. Šventę pradėjome miestelio bažnyčioje Šv. Mišiomis. Prašant Dievo globos gimnazijai pašventinta gimnazijos vėliava.

Po Šv. Mišių visi šventės dalyviai atidengė naują gimnazijos pavadinimą, kuri nuo šiol vadinsis Tadeušo Konvickio vardu ir susirinko į iškilmingą renginį gimnazijos sporto salėje. Renginio svečius, bendruomenės narius sveikino gimnazijos direktorė H. Ravdo, kuri dėkojo visiems, prisidėjusiems prie mūsų augimo ir tobulėjimo, visada mus palaikiusiems ir mumis patikėjusiems.

Gimnazija – tai erdvė skleistis mūsų tautos žiedui – jaunimui, tai įsipareigojimas ir atsakomybė. Tapdami gimnazijos bendruomenės nariais iškilmingai pasižadėjome puoselėti gimnazijos, tautos ir bendražmogiškąsias vertybes.

Tariame AČIŪ visiems, šią ypatingą dieną buvusiems drauge su mumis!